شرایط و ضوابط

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از محصولات شرکت پخش الوند به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت شرکت پخش الوند هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط شرکت پخش الوند به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از محصولات شرکت پخش الوند است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت پخش الوند از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت پخش الوند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شرکت پخش الوند تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط شرکت پخش الوند از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده شرکت پخش الوند است.
– فاکتور کالاهایی که خریداری می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط ما ارسال می‌شود.
– خریداران حداکثر تا ۲ روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
– سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از ما باشند و تا ساعت ۲۴ هر روز کاری نهایی شوند ، حداکثر ۱ روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
– ۱ روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای خریداران ، به معنای این است که در صورت خرید کالا از سایت شرکت پخش الوند ، شروع پردازش سفارش حداکثر ۱ روز پس از زمان سفارش‌گذاری در شرکت پخش الوند است.
– منظور از ۱ روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به اداره پست توسط شرکت پخش الوند است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.
– در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و شرکت پخش الوند تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.
– در صورتی‌که شرکت پخش الوند تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد (Discount Voucher)، میزان خرید از کالاهای شرکت پخش الوند محاسبه نمی‌شود و این کالاها مشمول استفاده از این تخفیف‌ها نمی‌شوند.
– نحوه برگشت از فروش کالاهای شرکت پخش الوند طبق رویه شرکت پخش الوند است، شرکت پخش الوند مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

همه تلاش ما در شرکت پخش الوند این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد ، با این وجود ممکن است پس از خرید ، به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید . ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر ، در مدت یک روز بعد از دریافت کالا ، برای بازگرداندن آن اقدام کنید.

  • چه کالاهایی شامل ضمانت بازگرداندن کالا میباشند؟

تمامی ایجویس های موجود در سایت با مارک پیوریتی ، توجه درصورتیکه اولین بار است از ما خرید میکنید و حساس هستید فقط یک عدد از محصول فوق خریداری کنید ، در صورت خرید بیش از یک عدد از محصول فوق امکان بازگرداندن به هیچ وجه وجود نخواهد داشت ، ما از کیفیت محصول خود مطمئن هستیم اگر شما از کیفیت ایجویس های پیوریتی ناراضی باشید می توانید کالارا به همراه شماره کارت بانکی و کد مرجوعی به آدرس انبار شرکت پخش الوند ارسال کنید ، پس از دریافت کالا و بررسی آن ، مبلغ محصول خریداری شده به حساب شما واریز خواهد شد.

  • چه کالاهایی امکان بازگرداندن را طبق شرایط ویژه دارند؟

نیکوتین شات یا نیکوتین مایع های مارک ان اس دارای شرایط ویژه جهت بازگرداندن میباشند ، درصورتیکه اولین بار است از ما خرید میکنید و حساس هستید فقط یک عدد از محصول فوق خریداری کنید و طبق شرایطی که در ادامه آمده کالا را بازگردانید ، بدیهی است در صورت خرید بیش از یک عدد از محصول فوق امکان بازگرداندن به هیچ وجه وجود نخواهد داشت ، ما از کیفیت محصول خود مطمئن هستیم اگر شما از کیفیت نیکوتین شات مطمئن نباشید و یا ناراضی باشید ، میتوانید محصول را به یکی از آزمایشگاه های سطح شهرتان تحویل دهید تا آنالیز صورت گیرد ، اگر مشکلی در کیفیت محصول مشاهده کردید می توانید کالا را به همراه برگه آنالیز ، کد مرجوعی و شماره کارت بانکی به آدرس انبار شرکت پخش الوند ارسال کنید ، پس از دریافت کالا و بررسی برگه آنالیز ، مبلغ محصول خریداری شده به همراه هزینه ای که به آزمایشگاه پرداخت نموده اید به حساب شما واریز خواهد شد.